Do góry

Redukcja przebarwień - terapia Hi-Tech

Kategoria redukcja przebarwień
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, trądzikowa, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, barki, przedramiona, ramiona, dłonie, plecy (górna część), plecy (dolna część)
Na problem przebarwienia
Cena Od 99 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Przebarwienia są to brązowe plamy pojawiające się głównie na twarzy u osób dorosłych, najczęściej występują na czole, policzkach, nosie i nad górną wargą. Często spotykane są również przebarwienia na dłoniach, przedramionach, dekolcie i plecach. Najczęściej przebarwienia pojawiają się u osób intensywnie korzystających ze słońca. Należy pamętać ,że absorbowana ilość energi słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Innym czynnikiem sprzyjąjącym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno fizjologiczne (ciąża) jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. 

Najszybszą i najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień jest zastosowanie urzadzenia typu E-Light (IPL+RF).

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Zabieg E-Light + aplikacja YASUMI Bright Touch Lightening Cream


Redukcja przebarwień w programie Klinika Urody - TVN Style Program Klinika Urody prezentował losy bohaterki, która pozbyła się licznych przebarwiń za pomocą skutecznych zabiegów IPL. W gabinetach YASUMI epil wykorzystujemy medycznej klasy systemy IPL+RF zachowując przystępną cenę. Odwiedź jeden z naszych gabinetów i na własnej skórze przekonaj się jak profesjonalny personel gabinetów Yasumi epil może odmienić Twoją skórę.

Obejrzyj inne odcinki programu Klinika urody na www.tvnplayer.pl Gabinet prezentowany w programie nie jest gabinetem Yasumi epil. 

Obejrzyj inne odcinki programu Klinika urody na www.tvnplayer.pl

Cennik

Obszar Cena Czas
Szyja 99zł
Twarz 99zł
Dekolt 99zł
Obie dłonie 99zł
Oba ramiona 99zł
Plecy (górna połowa) 99zł
Plecy (dolna połowa) 99zł
Barki 99zł

Depilacja BIKINI

"Wstydzę się przyjść na depilację bikini..."

Masz tak samo? Spokojnie! W naszym gabinecie Yasumi Epil zatrudniamy ekspertów ds. depilacji, ale również ekspertów ds. profesjonalnej obsługi klienta.

Możesz być pewna, że zadbamy nie tylko o dokładnie i bezpiecznie przeprowadzony zabieg depilacji okolic intymnych, ale również o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję!

Nie wiesz, którą metodę DEPILACJI wybrać? Podpowiemy!

Wiecej przeczytasz tutaj.

Moc nawilżenia

Sucha skóra to najczęściej początek długotrwałych problemów z cerą. W sposób nieprawidłowy produkuje tłuszcz, który ma ją chronić przed zakażeniami i ucieczką wilgoci.

Dowiedz się więcej.